toppbilde_omoss

OM OSS

Om Zoé Kirken

Zoé Kirken er en kristen menighet. Vårt viktigste budskap er at alle kan bli Guds barn ved troen på Jesus. Men det er allikevel bare begynnelsen på et helt liv sammen med Jesus. Dette livet er et naturlig overnaturlig liv hvor Guds kraft, kjærlighet, glede og fred i alt større grad får forme og prege oss. Vår pastor heter Jan Halvorsen.

En menighet i fellesskap med andre
Zoé Kirken er en lokal pinsemenighet på Sellebakk i Fredrikstad. Vi er en del av Pinsebevegelsen i Norge, som igjen er en del av den verdensvide pinse- karismatiske familien. Dette er den delen av kristenheten som vokser raskest i verden i dag!
Vi samarbeider med mange forskjellige menigheter i inn og utland, og legger vekt på enhet med alle som forkynner Jesus som frelser!

Lederteam

Du er velkommen til å ta kontakt med oss hvis det er noe du lurer på eller om du ønsker mer informasjon om vår menighet.

Jan Halvorsen

Jan Halvorsen

Pastor

Telefon: +47 90 10 92 30
E-post: jan@zoe.no

John-Inge Skaardal

John-Inge Skaardal

Lederteam

Telefon: +47 911 65 134
E-post: john-inge@zoe.no

Ruben Hansen

Ruben Hansen

Lederteam / Økonomiansvarlig

Telefon: +47 98 24 65 56
E-post: ruben@zoe.no

Lise Kristianslund

Lise Kristianslund

Lederteam

Telefon: +47 97 12 87 46
E-post: lise@zoe.no

Joakim Sjødahl

Joakim Sjødahl

Life Ungdom

Telefon: +47 913 09 486
E-post: joakim@zoe.no

Ole Martin Wahlberg

Ole Martin Wahlberg

Life Ungdom

Telefon: +47 47 80 08 33
E-post: olemartin@zoe.no

Carl Fredrik Ness

Carl Fredrik Ness

Ungdomspastor

Telefon: +47 97 98 05 52
E-post: carl@zoe.no